Δολοφονημένοι υπό κομμουνιστών 1941-1944 – Περιφέρεια Ναυπλίου-Αργους


ΟΝΟΜ/ΠΟ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΠΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΗΜΝΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Αγγελένας Γεώργιος Ανυφή γεωργός Κόρινθος 1944
Αγγελόπουλος Αναστασιος Αγ. Νικόλαος γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αγγελόπουλος Δημήτριος Βρούστιο γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1943-06-21
Αγγελοπούλου Αθανασία Αγ. Νικόλαος οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αγγελοπούλου Αναστασία Αγ. Νικόλαος Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αγγελοπούλου Δήμητρα Αγ. Νικόλαος οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αγγελοπούλου Κων/να Αγ. Νικόλαος οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αγγελοπούλου Χρηστίνα Βρούστιο οικιακά Βρούστιο 1944-06-21
Αδαμόπουλος Φώτιος Μύλοι δάσκαλος Νεοχώριο 1944-06-24
Αθανασόπουλος Γεώργιος Μπόρσια γεωργός Εξοχη Αργους 1944-06-20
Αίβαλιώτης Βασίλειος Θερμίσια γεωργός Κόρινθος 1944
Αιρίτης Παρασκευας Αργος εργάτης Νεμέα 1944-05-10
Αλεξανάρής Νικόλαος Δίδυμα δικηγόρος Κρανίδι 1944
Αναγνωστοπουλος Δημήτριος Γεωργίου Αχλαδόκαμπος γεωργός 28 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Αναγνωστόπουλος Νικόλαος Ναύπλιο οδηγός αυτοκινήτου Μάζι Νεμέας 1944
Αναγνωστοπουλος Σπυρίδων Ιωάννου Αχλαδόκαμπος γεωργός 40 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Αναγνώστου Αθανάσιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Μπόρσια 1944-07-15
Αναστασόπουλος Κων/νος Δήμαινα γεωργός Αγγελόκαστρο 1944
Αντίκας Μιχαήλ Τολό γεωργός Τολό 1944
Αντωνόπουλος Γεώργιος Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-05-01

Άράλης Δημήτριος Νικολάου Αχλαδόκαμπος γεωργός 39 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Αράμπος Αναστασιος Δρέπανο γεωργός Αλέα Αργους 1944
Αργίτης Γεώργιος Δίδυμα γεωργός Κρανίδι 1944
Αργύρης Γεώργιος Ιωάννου Αχλαδόκαμπος γεωργός 31 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Αργύρης Θεόφιλος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Αργύρης Ιωάννης Α. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 73 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Αρμάου Γεώργιος Ναύπλιο ράπτης Επίδαυρος 1944
Αρμάοΰ Μιχαήλ Ναύπλιο πυροσβέστης Επίδαυρος 1944
Αρούγκας Γεώργιος Ν. Επίδαυρος γεωργός Σοφικο Κορινθίας 1944
Αροΰγκας Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Γκουρα Κορινθίας 1944-07-20
Αρώ νης Αθανάσιος Τολό άλιευς Ναυπλιο 1944
Ασπρος Αναστασιος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Βαλκαβάσης Σταυρός Κρανίδι μηχανικός Κρανίδι 1944
Βάρδακας Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Βάρδακας Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Βελλελέκος Νικόλαος Ν. Επίδαυρος γεωργός Επίδαυρος 1944
Βλαχογιάννη Αρχοντα Κρανίδι οικιακά Κρανίδι 1944
Βλογιάρης Βασίλειος Σχινοχώρι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-08
Βούλγαρης Επαμεινώνδας Νεοχώρι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Βραχμος Ευάγγελος Γρήγορων Αχλαδόκαμπος γεωργός 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Βραχνός Βάσσος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Γάτσος Αναστασιος Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-06-22
Γάτσος Γεώργιος Ελληνικό γεωργός Ελληνικό 1944-04-17
Γεώργα Αναστασία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Γεώργα Κων/να Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Γεώργα Μαριγώ Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Γεώργας Αθανάσιος Αραχναίο Αργους άνήλικος Αραχναίο Αργολίδας 1944
Γεώργας Βασίλειος Ν. Επίδαυρος γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944
Γεώργας Κων/νος Μηδέα Αργους μαθητής Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Γεώργας Παναγιώτης Παλ. Επίδαυρος γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Γεωργόπουλος Γεώργιος Πρόνοια γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1943-08-10
Γιαννάκη Βαρβάρα Ν. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Γιαννάκης Πέτρος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Γιαννακόπουλος Ιωάννης Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Γιαννακόπουλος Κων/νος Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Γιαννακόπουλος Σπυρίδων Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Γιαννακόπουλος Φώτιος Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Γκαβίλης Δημήτρ. Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Γκοφας Σπυρίδων Αγ. Νικόλαος γεωργός Στριμάγκα 1944-06-01
Γκράτσιος Γεώργιος Αργος εργάτης Στυμφαλία 1944-05-15
Γκράτσιος Καμαρινός Αργος εργάτης Στυμφαλία 1944-05-15
Γκρατσίου Μαρία Αργος οικιακά Στυμφαλία 1944-05-15
Γκρατσίου Σοφία Αργος οικιακά Στυμφαλία 1944-05-15
Δαμάλας Γεώργιος Καρυά γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-06-08
Δαμάλάς Παναγ. Καρυά γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-06-08
Δαρδάνης Δημήτριος Αργος μυλωθρός Στυμφαλία 1944-09-13
Δαρδάνης Παναγ. Αργος μαθητής Σκοτεινή 1944-01-14
Δαροάνης Πέτρος Αλέα γεωργός Αλέα Αργους 1944-06-01
Δασακλής Γεώργιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Δασακλής Ηλίας Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Δεδεμπίλη Μαριγώ Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλη Μαρίνα Αραχναίο Αργους μαθήτρια Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλη Παγώνα Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλη Σοφία Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλη Χρηστίνα Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλης Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δεδεμπίλης Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Δεδεμπίλης Ιωάννης Αραχναίο Αργους άνήλικος Αραχναίο Αργολίδας 1944
Δέδες Ανδρέας Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Δέδες Γεώργιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Δέρμας Παναγιώτης Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-11-03
Δήμας Αθανάσιος Λίμνες γεωργός Μπόρσια 1944-07-01
Δήμας Γεώργιος Προσύμνη γεωργός Μπόρσια 1944-07-01
Δημότσης Κων/νος Κρανίδι εργάτης Κρανίδι 1944
Διαμαντής Γεώργιος Καπαρέλι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Διαμαντής Κων/νος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Διαμαντοπουλος Γ. αρχιτέκτονα μηχανικόν Σπέτσες 1944-05-01
Διαμαντοπουλος Γεώρ. Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-06-22
Διαμαντοπουλος Δημήτρ Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-06-22
Διολίτσης Γρηγόριος Η. Αχλαδόκαμπος γεωργός 28 Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Δουβίκας Γεώργιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Δρούγκα Βασιλική Ν. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Δρουγκα Μαρίνα Ν. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Δρούγκας Δημήτριος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Δρούγκας Παναγ. Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Δωρής Ιωάννης Καπαρέλι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Δωρής Σωτήριος Καπαρέλι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Εαραχαλιος Αναστασιος Κρανίδι εργάτης Κρανίδι 1944
Ευταξίας Κυριάκος Ναύπλιο ηλεκτρολόγος Αραχναίο Αργολίδας 1944
Ζαφείρη Αλεξάνάρα Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Ζαφείρης Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Ζαφείρης Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Ζαφείρης Ιωάννης Αραχναίο Αργους σπουδαστής Αραχναίο Αργολίδας 1944
Ζάχος Δημήτριος Αγ. Νικόλαος γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Ζάχος Κων/νος Αγ. Νικόλαος γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Ζέρβας Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Ζέρβας Ανδρέας Κρανίδι ποιμήν Κρανίδι 1944
Ηλίας Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Θεοδοσίου Εύθυμιος Ι. Αχλαδόκαμπος γεωργός 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Καγκλης Γεώργιος Π. Αχλαδόκαμπος μυλωθρος 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Καζής Αθανάσιος Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-11-03
Κακοϋρος Ευάγγελος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κακοΰρος Παναγιώτης Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Κακοΰρου Γιαννούλα Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Καλαμβοκίδης Βασίλειος Ναύπλιο εργάτης Επίδαυρος 1944
Καλιμνίου Αγγελική Μαλαντρένι Αργους Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Καλιμνίου Ασημίνα Μαλαντρένι Αργους Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Καλκοΰνός Λάμπρος Πυργιώτικα γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Καλλιάνος Χρήστος Ασσίνη γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Καλλιμνίου Αγγελική Μαλαντρένι Αργους οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-07-20
Καλλιμνίου Ασημίνα Μαλαντρένι Αργους οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-07-20
Καλόγηρος Σωτήριος Νειχώριον γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Καμπούρος Θεόδωρος Ε. Αχλαδόκαμπος δάσκαλος 30 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Καπετανόπουλος Αλέξανάρος Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Καπετανόπουλος Δημήτριος Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Καπετανος Γεώργιος Κεφαλοβρυσο γεωργός Σκοτεινή 1944-08-01
Καραγιάννης Αθανάσιος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Καραμαλίτη Βασιλική Αργος οικιακά Λυρκεία 1944-03-15
Καραμαλίτης ή Κατσιβσρης Κ. Αργος εργάτης Λυρκεία 1944-03-15
Καραμήτσος Παναγ. Αγ. Νικόλαος γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Καραμοϋτζός Ευάγγελος Καρυά γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-06-08
Καράμπης Γεώργιος Ανυφή γεωργός Σκοτεινή 1944
Καρανικόλας Ανάριανός Κρανίδι γεωργός Κρανίδι 1944
Καρατασος Κων/νος Ναύπλιο αστυνομικός χωροφύλακας Αργος 1944
Καρατασούλη Ανθή Φρέγκενα οικιακά Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Καρατασούλης Δημήτριος Φρέγκενα γεωργός Καρυά 1944-06-21
Καρατασούλης Μιχαήλ Φρέγκενα γεωργός Καρυά 1944-06-21
Καρούτης Ιωάννης Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Καρούτης. Ευσταθιος Φρέγκενα γεωργός Καρύά 1944-06-21
Καρρα Αγγελική Λύρκεια οικιακά Εξοχη Αργους 1944-08-01
Καρρας Αθανάσιος Λύρκεια γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Κατραμάδος Νικόλαος Σπέτσες 1944-05-01
Κατσαρός Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Καφτανης Κων/νος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Κόκκαλης Γεώργιος Γ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 19 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Κολεβέντης Αναστασιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κολεβέντης Κων/νος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κολεβέντης Φώτιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κόλλια Αικατερίνη Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κόλλιας Αθανάσιος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κόλλιας Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κοματας Γεώργιος Αργος εργάτης Αργος 1944-08-30
Κομματας Κων/νος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Κονδύλης Κων/νος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κοντογϊάνινης Δημήτριος Κρανίδι εργάτης Κρανίδι 1944
Κόρακας Ιωάννης Ανυφή γεωργός Σκοτεινή 1944
Κορδώνης Παντελής Κρανίδι ζωέμπορος Ήλιόκαστρο 1944
Κοσμάς Νικόλαος Λύρκεια γεωργός Γυμνό 1944-10-10
Κοτσοβός Ιωάννης Κουτσοπόδι γεωργός Αλέα Αργους 1944-01-07
Κούκου Μαρίνα Λίμνες οικιακά Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Κουλές Κων/ νος Μύλοι ιερέας άγνωστος 1944-06-22
Κουλός Χρήστος Νεοχώρι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Κούσουλας Αθανάσιος Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Κούσουλας Βασίλειος Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Κουτσογιάννης Κωνσταντίνος Μαλαντρένι Αργους Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Κουτσογιάννης Παναγιώτης Μαλαντρένι Αργους Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Κόχελλας Ευγγελος Ιατρός Σπέτσες 1944-05-01
Κυμποΰρη Αναστασία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Κυμποΰρης Βασίλειος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Κυμπουρόπουλος Κων/νος Ν. Επίδαυρος δάσκαλος Δήμαινα 1943
Κυριάκου Θεόδωρος Αγ. Τριάς γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Κυριάκου Παναγ. Αγ. Τριάς γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Κώνστας Παναγ. Ν. Βυζάντιο όπωροπώλης Καρακαλά 1943
Κώνστας Παναγ. Ναύπλιο οπωροπώλης Δίδυμα Κορινθίας 1944
Κωστακης Κων/νος Κεφαλοβρυσο γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Κωστουρος Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κωστουρος Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κωστουρος Χρήστος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κωστούρου Δήμητρα Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Κωτσάκος Κωνσταντίνος Δήμαινα γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Κωτσογιάννης Κων/νος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Κωτσογιάννης Παναγ. Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Λαγκής Βασίλειος Στ. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 35 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκής Γεώργιος Κ. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 40 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκης Ιωάννης Ν. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 68 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκής Κων/νός Ι Αχλαδόκαμπος ποιμήν 31 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκης Μιλτιάδης Ι. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 20 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκής Παναγιώτης Ι. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 20 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαγκής Σπυρίδων Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Λαγκής Σταυρός Β. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 56 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λαδής (ή Λαής) Νικόλαος Δωδεκάνησος ιατρός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Λαμπρόπουλος Αθανάσιος Αργος εργάτης Στυμφαλία 1944-07-20
Λάμπρος Δημήτριος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-05-01
Λάσκαρα Χρυσούλα Παλ. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Λασκαράς Γεώργιος Παλ. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Λεκκός Πολύβιος δήμαρχος Σπέτσες 1944-05-01
Λεπετζή Παναγούλα Νεοχώρι οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Λεωνίδας Γεώργιος Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1943
Λεωνίδας Γεώργιος Σπέτσες 1944-05-01
Λικουρίζας Θεοδόσιος Αργος φαρμακοποιός Αθήνα 1944-12-10
Λιμναίος Ιωάννης Ναύπλιο εργάτης Επίδαυρος 1944
Λίτσας Ευάγγελος Π. Αχλαδόκαμπος γεωργός 37 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λίτσας Όρέστης Π. Αχλαδόκαμπος γεωργός 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Λύκος Κων/νος Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Μακρής Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μακρής Νικόλαος Π. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 26 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Μαλινός Αριστείδης Ναύπλιο γεωργός Λυγουριό 1944
Μανεσιώτης Ευάγγελος Μυκήναι γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-04-04
Μαντέσης Αναστασιος Βρούστιο γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-07-26
Μαντή Χρηστίνα Γ. Αχλαδόκαμπος οικοκυρά 34 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Μάντης Γεώργιος ΓΜ Αχλαδόκαμπος γεωργός 39 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Μανώλαρος Παναγ. Ναύπλιο υποδηματοποιός Επίδαυρος 1944
Μανώλης Αναστασιος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μανώλης Δημήτριος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μανώλης Χρήστος Αραχναίο Αργους έμπορος Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μανώλης Χρήστος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μάρα Μαγδαληνή Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μαραγκού Μαριγώ Μυκήναι οικιακά Μπόρσια 1944-07-10
Μάρας Γεώργιος Αραχναίο Αργους έμπορος Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μάρας Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μαργέτη Αννα Ναύπλιο οικιακά Λυγουριό 1944
Μαρκογίάννης Σπυρίδων Λευκάκια γεωργός Αλέα Αργους 1944
Μάρκος Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μάρκου Αθανάσιος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μάρκου Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μάρκου Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μάρκου Σοφία Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μαυρόγιαννης Γεώργιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Μελέτης Γεώργιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Μελισσίνος Μιλτιάδης Ναύπλιο υπάλληλος Τραπέζης Δίδυμα Κορινθίας 1944
Μερμίγκης Νικόλαος Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1944
Μερμύγκης Νικόλαος Τίρυνς κρεοπώλης Λυγουριό 1944
Μεταφας Δημήτριος Ναύπλιο μαθητής Αθήνα 1944
Μητροβγένης Αγαμέμνων Μυκήναι γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-04-04
Μητρσβγένης Αγαμέμνων Μυκήναι γεωργός Λυγουριό 1944
Μιχαλόπουλος Βασίλειος Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Μιχελιδάκης Μιχαήλ Ναύπλιο οινοπώλης Επίδαυρος 1944
Μπακινέζος Αναστασιος Ναύπλιο κουρέας Μαζέίκα 1944
Μπακόπουλος Αθανάσιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Μαλαντρένι Αργους 1944-07-10
Μπαλάσκας Νικόλαος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-05-01
Μπάμπος Ανδρέας Αργος αξιωματικός (ανθυπολοχαγός) Αραχναίο Αργολίδας 1944-09-20
Μπάρλα (άρρεν άβάπτιστο) Πρωϊσίνα Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Μπάρλα Παρασκευή Πρωϊσίνα οικιακά Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Μπάρλας Χρήστος Σχινοχώρι γεωργός Σχινοχώρι 1944-08-08
Μπάρμπα Μαρίνα Λίμνες οικιακά Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Μπέλεση Δήμητρα Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μπέλεσης Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μπέλεσης Κων/νος Αραχναίο Αργους μαθητής Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μπελιτσής Ευθύμιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Μπεξής Ιωάννης Καπαρέλι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Μπίμπης Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μπίμπης Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Μπιτζής Γεώργιος Κουτσοπόδι γεωργός Κουτσοπόδι 1944-09-02
Μπιτσάκος Αθανάσιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Μπλιάτσιος Ιωάννης Κουτσοπόδι γεωργός Αλέα Αργους 1944-01-07
Μποβόπουλος Δημήτριος Αργος εργάτης Αραχναίο Αργολίδας 1944-05-10
Μποβόπουλος Δημήτριος Αργος πλαν. μικροπωλητής Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μποζιονέ λος Ιωάννης Καρυά γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-06-08
Μποζιονέλος Δημήτριος Καρυά γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-06-08
Μπολέμης Αναστασιος Φαναρίτι γεωργός Μηδέα 1944
Μπόμπος Ανδρέας Αργος γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Μπόμπος Νικόλαος Ναύπλιο ράπτης Ν. Κίος 1944
Μπονόρης Γεώργιος Κ. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 29 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Μπούκου Δέσποινα Κρανίδι οικιακά Κρανίδι 1944
Μπουλούκος Δημήτριος Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1943-08-10
Μπούρη Αγγελική Σχινοχώρι οικιακά Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Μπούρη Δήμητρα Σχινοχώρι οικιακά Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Μπούρης Βασίλειος Σχινοχώρι γεωργός Μαλαντρένι Αργους 1944-07-14
Μπούρης Βασίλειος Σχινοχώρι αγρότης Μαλαντρένι Αργους 1944-07-04
Μπούρης Γεώργιος Καπαρέλι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-09-01
Μπούρης Δημήτριος Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Μπούτής Πέτρος Σχινοχώρι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-07-16
Μπουχοϋτσος Αθανάσιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Μπουχοΰτσος Ιωάννης Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-07-20
Μπουχοϋτσος Κων/νος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Μπουχοϋτσος Παναγ. Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-07-20
Μπυμπής Νικόλαος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Μυλωνάς Χρήστος Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1944
Μυτιλινός Ιωάννης Γ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 26 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Μυττας Αλέξανάρος Καπαρέλι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-09-01
Μυττας. Ιωάννης Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Νάσης Αντώνιος Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Νικολίτσας Ιωάννης Σχινοχώρι γεωργός Μαλαντρένι Αργους 1944-07-14
Νικολίτσας Παναγιώτης Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 20/7/1944
Νότη Παναγιώτα Λίμνες οικιακά Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νότης Αναστασιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νότης Γεώργιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νότης Θεοδόσιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νότης Ιωάννης Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νότης Χρήστος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Νταβίλής Δημήτριος Σ. Αχλαδόκαμπος Υπάλληλος ΣΠΑΠ 38 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντζούρας Κωνσταντίνος Γ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 24 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντούσιας Λεωνίδας Ι. Αχλαδόκαμπος γεωργός 28 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντούσιας Νικόλαος Α. Αχλαδόκαμπος κρεοπώλης 40 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντρούλιας Αναστασιος Π. Αχλαδόκαμπος γεωργός 45 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντρούλιας Ανδρέας Ι. Αχλαδόκαμπος γεωργός 20 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντρούλιας Κωνσταντίνος Α. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 37 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντρούλιας Νικήτας Ι. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 28 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ντρούλιας Νικόλ Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Ντρούλιας Τρύφων Ε. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 26 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ξυνός Αντώνιος Ανυφή γεωργός Σκοτεινή 1944
Οικονόμου Αικατερίνη Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Οικονόμου Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Δημήτριος Αραχναίο Αργους μαθητής Αραχναίο Αργολίδας 1944
Οικονόμου Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Ιωάννης Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Νικόλαος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Παντελής Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Οικονόμου Σοφία Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Π ούλης Στέφανος Κρανίδι ιερέας Ήλιόκαστρο 1944
Πάβελας Κων/νος Ναύπλιο εργάτης Ν. Επίδαυρος 1944
Παιδάκης Ιωάννης Κουτσοπόδι γεωργός Κουτσοπόδι 1944-09-02
Παιδάκης Ιωάννης Κουτσοπόδι γεωργός Κουτσοπόδι 1944-09-02
Παλαιολόγου Νικόλαος Ναύπλιο πυροσβέστης Επίδαυρος 1944
Παλής Πέτρος Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1944
Παναγάκης Αντώνιος Χρ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 36 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Πανάγάκης Κωνσταντίνος Σ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 80 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Παναγής Ελευθέριος Πουλακίδα γεωργός Μηδέα 1944
Παναγιωτουνάκος Νικόλαος Ναύπλιο ηλεκτρολόγος Κρανίδι 1944
Παναγόπουλος Γεώργιος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Πανάγου Βασίλειος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Παπαγέωργαποΰλoυ Σωτηρία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Παπαγεωργίου Αγγελική Λύρκεια οικιακά Εξοχη Αργους 1944-08-01
Παπαγεωργίου Παναγ Λύρκεια γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Παπαγεωργόπουλος Αθανάσιος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Παπαγεωργόπουλος Αναστασιος Μηδέα Αργους γεωργός Σκοτεινή 1944
Παπαγεωργόπουλος Γεώργιος Πρόνοια εργάτης Λίμνες Αργολίδας 1944
Παπαγεωργοποΰλου Ακριβή Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944
Παπαγέωργοποΰλου Γεωργία Μηδέα Αργους οικιακά Σκοτεινή 1941
Παπαδάκής Εμμανουήλ Αποκορωνοΰ αστυνομικός ενωμοτάρχης Κρανίδι 1944
Παπαδημητρίου Αθανάσιος Σκοτεινή γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Παπαδημητρίου Αθανάσιος Σκοτεινή γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Παπαδόπόυλος Αντώνιος Ι. Αχλαδόκαμπος γεωργός 62 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Παπαδόπουλος Γεώργιος Σχινοχώρι γεωργός Μαλαντρένι Αργους 1944-07-14
Παπαδόπουλος Δημήτριος Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Παπαδόπουλος Δημήτριος Μύλοι γεωργός Νεοχώριο 1944-06-24
Παπαδόπουλος Δημήτριος Νεοχώρι γεωργός Νεοχώριο 1944-06-24
Παπαδόπουλος Ιωάννης Σχινοχώρι γεωργός Εξοχη Αργους 1944-07-16
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Παπαδοπούλου Αγγελική Σχινοχώρι οικιακά Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Παπαδοπούλου Αναστασία Σχινοχώρι οικιακά Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Παπαδοπούλου Κων/να Σχινοχώρι οικιακά Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Παπαϊώάννου Αντώνιος Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1944
Παπανικολάου Βασιλική Λύρκεια οικιακά Αλέα Αργους 1944-08-01
Παπαντωνίου Βασίλειος Ναύπλιο βιομήχανος Αθήνα 1944
Παραβάντης Ελευθέριος Αργος οδηγός αυτοκινήτου Ψάρι Κορινθίας 1944-06-10
Παραθάντη. Μαρία Αργος οικιακά Ψάρι Κορινθίας 1944-06-10
Παράσχος Ιωάννης Α. Αχλαδόκαμπος γεωργός 33 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Παράσχος Χρήστος Ν. Αχλαδόκαμπος γεωργός 39 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Πασπαλιάρης Αθανάσιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Πασπαλιάρης Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Πασπαλιάρης Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Πάσπαλιάρης Σταύρος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Πετμεζας Βασίλειος Λυγουριό γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Πετρόπουλος Πέτρος Πρωϊσίνα γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Πέτρου Πέτρος Αλέα γεωργός Αλέα Αργους 1944-06-01
Πίτσας Κων/νος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Πίτσιος Ανδρέας Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Πίτσιος Γεώργιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Πίτσιος Κων/νος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Πορτιας Τιμόθεος Ι. Αχλαδόκαμπος Ιδιωτ.υπάλληλος 26 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Πρέσβελος Κων/νος Λύρκεια γεωργός Λυρκεία 1944-08-01
Πρωτοπαπάς Γεώργιος Δήμαινα γεωργός Αθήνα 1944
Ράπτη Μαρία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Ράπτη Σοφία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Ράπτης Δημήτριος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Ράπτης Ιωάννης Μηδέα Αργους ανάπηρος Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Ράπτης Νικόλαος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Ραχανιώτης Σπυρίδων Σκοτεινή γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Ρόδης Αναστασιος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Σακελίου Ελένη Ν. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Σαλαπάτας Αλέξανάρος Αγ. Τριάς γεωργός Αθήνα 1944
Σανίδας Καν/νος. Νεοχώρι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Σελιγιώρης Κωνσταντίνος Π. Αχλαδόκαμπος Ιδιωτικός υπάλληλος 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Σελλής Δημήτριος Κ. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 25 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Σελλής Ιωάννης Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Σκούπης ή Μπεγλίτης Παναγιώτης Μύλοι γεωργός άγνωστος 1944-11-03
Σκούρας Αναστασιος Μυκήνες γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-03-09
Σκώτας Παναγιώτης Βρούστιο γεωργός Βρούστιο 1944-07-26
Σμυρνιωτακης Ανδρέας Τίρυνς γεωργός Λυγουριό 1944
Σμυρνιώτης Ανάριανός Δίδυμα γεωργός Δίδυμα Κορινθίας 1944
Σουλιώτης Γεώργιος Ναύπλιο άεργος Κόρινθος 1944
Σοφός Γεώργιος Δίδυμα έμπορος Δίδυμα Κορινθίας 1943
Σοφός Πάναγ. Γ Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Σοφοϋ Ζωή Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Σπανός Δημήτριος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Μπόρσια 1944-07-15
Σπανός Δημήτριος Πουλακίδα γεωργός Πουλακίδα 1944
Σπανός Νικόλαος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Μπόρσια 1944-07-15
Σπανός Παναγιώτης Πουλακίδα γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Σπανός Χρήστος Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Σπυρίχας Γεώργιος Αργος εργάτης Αργος 1944-11-14
Σταθάς Ηλίας Λύρκεια γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Σταθης Παναγ. Λύρκεια γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Σταθόπουλος Παναγιώτης Δίδυμα έμπορος Δίδυμα Κορινθίας 1944
Σταμάτης Νικόλαος Προσύμνη γεωργός Στυμάγκα 1944-08-01
Στανης Δημήτριος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Στέργιος Αντώνιος Κων/νου Αχλαδόκαμπος γεωργός 26 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Στέργιος Πέτρος Γ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 83 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Στεφάνου Λυγερή Δίδυμα οικιακά Δίδυμα Κορινθίας 1944
Σχίζας Δημήτριος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Σωτηρίου Δημήτριος Προσύμνη γεωργός Μπόρσια 1944-07-01
Ταμπάκης Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τασούλης Δημήτριος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Τελιγιώρης Κων/νος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Τέντζερης Παναγ. Μυκήναι γεωργός Μπόρσια 1944-07-10
Τζαρίμας Γεώργιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τζαρίμας Παναγ. Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τζαρίμας Σωτήριος Αραχναίο Αργους γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Τζοΰγλης Κων/νος Ανυφή γεωργός Σκοτεινή 1944
Τιφλής Κων/νος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Τολιας Χρήστος Λυγουριό ιατρός Αραχναίο Αργολίδας 1944
Τομπρας Αναστασιος Αγ. Τριάς γεωργός Αγ. Ιωάννης Αργολίδας 1944
Τοσκα Αικατερίνη Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκα Γκόλφω Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκα Μαρίνα Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκα Μαρίνα Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Τοσκας Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκας Αναστασιος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκας Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοσκας Χρήστος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τοτσικα Ελένη Βρούστιο οικιακά Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-07-26
Τριανταφύλλης Ιωάννης Γ. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 24 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Τριανταφυλλου Ανδρέας Αχλαδόκαμπος αστυνομικός ενωμοτάρχης Κόρινθος 1944-05-01
Τριμπονίας Αναστασιος Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τριμπονίας Δημήτριος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τριμπονίας Ιωάννης Αραχναίο Αργους ποιμήν Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τριμπονίας Ιωάννης Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Τσαμπάρης Γεώργιος Μυκήναι γεωργός Αραχναίο Αργολίδας 1944-02-20
Τσαμπάρης Δημήτριος Μυκήναι γεωργός Μπόρσια 1944-07-10
Τσαμπάρης Παναγ. Μυκήναι γεωργός Μπόρσια 1944-07-10
Τσάπη Αγγελική Ναύπλιο οικιακά Λυγουριό 1944
Τσατσαφούλης Κωνσταντίνος Ν. Αχλαδόκαμπος γεωργός 19 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Τσεβόπουλος Αναστασιος Φρέγκενα γεωργός Κεφαλόβρυσο Αργολίδας 1944-06-26
Τσεμπέρα Μαγδαληνή Δίδυμα οικιακά Δίδυμα Κορινθίας 1944
Τσικόπουλος Πέτρος Ναύπλιο σιδηρουργός Επίδαυρος 1944
Τσίμης Ευάγγελος Αργος έμπορας Δίδυμα Κορινθίας 1944-11-13
Τσίμπος Δημήτριος Μύλοι γεωργός Νεοχώριο 1944-06-24
Τσίμπος Δημήτριος Μύλοι κτηνοτρόφος Νεοχώριο 1944-06-24
Τσίμπος Δημήτριος Νεοχώρι γεωργός Νεοχώριο 1944-06-24
Τσιορβάς Δημήτριος Σκοτεινή γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-01
Τσιούρας Κων/νος Αχλαδόκαμπος γεωργός Αχλαδόκαμπος 1944-08-18
Τσιπιανίδης Φίλιππος Μυκήναι γεωργός Μπόρσια 1944-07-10
Τσιρίκος Γεώργιος Λύρκεια γεωργός Δούκα Αργούς 1944-08-01
Τσιρίκος Δημήτριος Λύρκεια γεωργός Γυμνό 1944-08-01
Τσίρος Αριστείδης Λευκάκια γεωργός Κέρμπεσι 1944
Τσοΰμπας Αλέξιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Τσούμπας Γεώργιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Τσοΰμπας Ευάγγελος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Τσώκας Δημήτριος Προσύμνη γεωργός Μπόρσια 1944-07-01
Τσώκας Ιωάννης Προσΰμνη γεωργός Μπόρσια 1944-07-01
Υφαντής Χρήστος Αργος έμπορος Αθήνα 1944-07-04
Υψηλάντη Μαρία Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Υψηλάντη Μαριγώ Μηδέα Αργους οικιακά Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Υψηλάντης Αναστασιος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Υψηλάντης Ηλίας Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Υψηλάντης Κων/νος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Υψηλάντης Παναγιώτης Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944
Υψηλάντης Σωτήριος Μηδέα Αργους γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1944-08-15
Φαρμάκης Κων/νος Κουτσοπόδι γεωργός Αλέα Αργους 1944-01-07
Φασιλη Ανέζινιώ Κρανίδι οικιακά Κρανίδι 1944
Φελιμέγκα Γλυκερία Παλ. Επίδαυρος οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944
Φελιμέγκας Βασίλειος Παλ. Επίδαυρος γεωργός Λίμνες Αργολίδας 1943
Φιφλής Κών/νος Π. Αχλαδόκαμπος γεωργός 24 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Φλένος Γεώργιος Αργος εργάτης Στυμφαλία 1944-08-15
Φλίνος Γεώργιος Σχινοχώρι γεωργός Γκούρα Κορινθίας 1944-07-20
Φλούτσης Μιχαήλ Ν. Αχλαδόκαμπος ποιμήν 27 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Φράγκος Δημήτριος Μαλαντρένι Αργους γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-06-10
Φρίμης Βασίλειος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Φρίμης Γεώργιος Λίμνες γεωργός Αγιονόρι Κορινθίας 1944-08-19
Χελιώτης Ανδριανός Ασσίνη γεωργός Αργος 1944
Χιόνης Δημήτριος Ασσίνη εργάτης Δίδυμα Κορινθίας 1943
Χιώτης Αθανάσιος Α. Αχλαδόκαμπος γεωργός 45 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Χονδρόπουλος Γεώργιος γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Χρήστου Αννα Αραχναίο Αργους οικιακά Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Χρήστου Γεωργία Αραχναίο Αργους οικιακά Αραχναίο Αργολίδας 1944
Χρήστου Χρήστος Αραχναίο Αργους γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944-07-20
Χριστοδουλάκης Κων/νος Ν. Επίδαυρος γεωργός Ν. Επίδαυρος 1944
Χριστολιας Δημήτριος Λύρκεια γεωργός Εξοχη Αργους 1944-08-01
Χριστοπουλος Σταύρος Νεοχώρι γεωργός Φενεός Κορινθίας 1944-08-01
Χριστοπουλος Χρήστος Ναύπλιο αστυνομικός χωροφύλακας Αθήνα 1945
Χωματας Ιωάννης Δ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 20 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ψυχογιός Βασίλειος Κ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 31 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ψυχογιός Ιωάννης Κ. Αχλαδόκαμπος γεωργός 24 Αχλαδόκαμπος 1944-09-18
Ψωμάς Δημήτριος Προσύμνη γεωργός Μπόρσια 1944-07-01